Náš príbeh

Vitajte na stránke e-shopu Láska na šnúrke

 

Som Martina a náramky tvorím od detstva.

Tak ako som rástla a dospievala aj moje náramky rástli a zlepšovali sa. Pri spomienkach na prvé predané kusy z roku 2005 mám úsmev na perách. Od vtedy som prešla mnohými zmenami aj e-shopmi. Začínala som ako malý predajca na Sashe.sk neskôr www.kabbalah.sk, www.trendy-bizu.sk potom www.sapphire-naramky.sk nakoľko mojou hlavnou tvorbou boli aj sú náramky.

Bolo to moje hobby a okolie videlo moju budúcnosť niekde inde. Aj ja som mala inú predstavu o zamestnaní no svet korálok, minerálov a bižutérie ma tak pohltil, že z hobby sa stala moja práca, moja vášeň, niečo čo sa snažím stále zlepšovať. Do dnešného dňa som vyrobila tisíce náramkov a stojí za mnou množstvo spokojných zákazníkov, ktorý sa pravidelne vracajú aby potešili seba a svojich blízkych malým darčekom.  Budeš jedným z nich?

Mojim cieľom je vymýšľať a prinášať originálne kúsky, ktoré budú vašimi obľúbenými doplnkami. Vyberie si každý a hlavne za rozumné ceny. Navyše pri objednávke nad 50€ je doprava zadarmo. Už nemusíte chodiť do preplnených obchodov, nakupujte v kľude z pohodlia Vášho domova.


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na mňa prostredníctvom mailu.

Ďakujem a teším sa na Váš nákup.